עמוד הבית / אבחון פסיכיאטרי / אבחון פסיכיאטרי-דיכאון וגברים

אבחון פסיכיאטרי-דיכאון וגברים

 דיכאון בגברים

יש גברים ב" הבחור הקשוח "מורשת תמונת ארצות הברית. נאמר לנו להסתכל על סמכויות אלה ומודלים לחיקוי חיסונים תמיד היו בשליטה על הרגשות שלהם, מעולם לא הודה בעצב או חרטה, אבל כחיילת ב, לוקח את החיים הכי גרועים יכול לזרוק אותם באדישות כמעט גסה, לכאורה עשוי ברזל ויכול להתמודד עם כל מצוקות. מה חסר בתמונה הזאת הוא שגברים אמיתיים לא עובדים ככה; אנחנו לא רובוטים, יש לי רגשות, חוסר ביטחון, רצונות ורגשות שאנחנו באמת. ככזה, גברים יכולים להיות לכודים בין הצורך להופיע קשה והמציאות של מה שהם חוו, שהובילו לדיכאון שהם רוצים להסתיר מהעולם. הכחשה זו של דיכאון יכולה להוביל לדיכאון לגדול יותר גרוע, כך שזה קריטי, כי אנחנו מסוגלים לזהות אותו בין יקירינו. במאמר של היום נסקור שני תסמינים שכיחים כדי לעזור לך לעשות בדיוק את זה.

אחד התסמינים הנפוצים ביותר של דיכאון בגברים הוא מגמת העלייה של להיות עייף. גברים לעתים קרובות מדוכאים חוו סדרה של שינויים פיזיים ורגשיים, נראה עייף להיות הנפוץ ביותר. עייפות, חוסר האנרגיה, הרצון לפעול, לנוע, לעשות כל מה שהם אהבו בעבר לעתים קרובות פשוט מיוחס לשינה ועייפות עניות מדיכאון, כאשר למעשה זה מבאס אותם את האנרגיה שלהם. זה גם יכול להיות מלווה בפסיכו B'figor, או האטה של ​​רפלקסים ותנועות, דיבור ואפילו חשבו תהליכים. גברים מתועדים יותר לדווח על הדיכאון שלהם עייפים, אז נשים, ובכך כל הזמן להיות עייף הוא בהחלט דגל אדום.

מהו המפתח להבנה את זה כי זה לא מקובל לדבר על דיכאון ורגשות של עצב, גברים לעתים קרובות מדווחים על הבעיות שלהם תחת שם אחר. סיבה שכיחה היא מתח. כאשר אדם אומר שהוא כבר מרגיש לחוץ בזמן האחרון, באמת יכול להיות קוד פשוט לדיכאון, כפי שהם מוצאים שפה שהיא בטוח לציבור לדון מסוכן. זה יכול להיות עוד דגל אדום לאנשים ערניים.

כדאי שתקרא...

נשים ודיכאון

יש מישהו לפתח דיכאון, במיוחד בנשים. על פי נתונים סטטיסטיים על ידי הלאומית לבריאות נפש ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים