עמוד הבית / דיכאון / איך אני יכול לטפל בדיכאון

איך אני יכול לטפל בדיכאון

נמצא כי 80% מאנשים שנפגעו דיכאון יכולים להתאושש באופן מלא אם הם בצעו טיפול נכון בשילוב עם הפעלות פסיכותרפיה. עולם, דיכאון הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר המשפיעים על בריאות נפש. הטיפול הוא אלמנט בסיסי בשיפור מדינות דיכאון, כוללים ביקורים לפסיכיאטר. פרק דיכאון שאינו מטופל מכסה גדולים 6 חודשים של סבל, לפעמים יותר. כדי להעפיל לאבחנה של דיכאון חמור, זה חייב להיות מינימום של שבועיים רצופים של סימפטומים.

לפעמים, כדי להילחם פרקי דיכאון, תרופות יעילות יותר יכולות להוכיח להיות טיפולים טבעיים: שינויים באורח חיים, לשנות את מחשבות מזיקות. דיכאון טופל בהצלחה עם ייעוץ מקצועי, תרופות נוגדות דיכאון, או שילוב של שתיים. לעתים קרובות, שילוב של שתי העבודות טובות יותר. אנשים הסובלים מדיכאון ניתן לטפל ללא אשפוז, אך במקרים חמורים, ייתכן שיהיה צורך. אם יש לך דיכאון קל עד בינוני יכול להיות מאובחן ומטופל על ידי רופא עם פסיכותרפיסט משפחה או פסיכולוג.

פסיכותרפיה הוא טיפול הבחירה בטיפול בדיכאון, שהוא מסקנה לאחר מספר מטה-אנליזה. שנית, טיפול זה בשילוב (פסיכותרפיה ותרופות נוגדות דיכאון), המשמש כיום לטיפול בדיכאון. המטרה של קוגניטיבית – פסיכותרפיה התנהגותית היא לנטרל את המחשבות, זכרונות ואמונות שליליות ששומרות פגיע לדיכאון ואפיזודות דיכאון בעתיד. המטופל לומד לחשוב בצורה הגיונית יותר ולמצוא פתרונות לבעיות שלה.

באופן ספציפי, הטיפול בצורות של חרדה, מתח או דיכאון, הפעלות פסיכותרפיה של קוגניטיבי-התנהגותי כרוכה בהשלמה כמה שלבים:

· להבין מה קורה בגוף ובנפש;

· להבין כיצד התעוררו הבעיות;

· גלה איך אנחנו יכולים לפתור אותה;

· פונקציות סגנון חשיבה תיקון תוך שימוש בשיטות בנייה קוגניטיבית;

· האיכות של אופטימיזציה של השימוש בטכניקות הרפיה;

· טיפוח רגשות חיוביים על ידי תרגול אופטימיות.

תוספים מסוימים יכולים לסייע בהפחתת הדיכאון. לדוגמא, אומגה 3, חומצות שומן (דגים או זרעים מסוימים) או חומצה פולית עשויות לסייע להילחם מצב זה של הפרעה. עם זאת, ההחלטה לקחת תוספי מזון צריך לקחת רק לאחר התייעצות עם רופא מומחה, במיוחד אם אתה מקבל תרופות.

חיוכים וצחוק הם "ויטמין סופר" מסייע לשחזר את הלב לאחר אירוע מצער. יתר על כן, מחייך כדי להפחית את רמת המתח, תורם לשקט פנימי. דיכאון וחרדה ניתן להיאבק בשינוי. פרקים אלה מצביעים על הפרעה פנימית שמשהו בחיים שלך לא הולך טוב. לכן, חשוב לשים לב לדברים הלא נכונים, לעשות את השינויים שאתה צריך.


לקבלת מידע נוסף על דיכאון וחרדה וטיפולים טבעיים, href="http://ezinemark.com/goto.php?url=http://www.stjohnswortanxiety.com/"> . כמו כן, לשמור על קשר איתנו
Google
.

<רוחב אובייקט גובה = = "425" "355"> = = "application / x-shockwave-flash" בתוך

בסביבות אחת בכל 10 אנשים סובלים מדיכאון. אזורים במוח השולטים במצב רוח לעתים קרובות שיבשו בדיכאון. תרופות נוגדות דיכאון או טיפול התנהגות עשויות להציע הקלה מסוימת. על ידי הבנה טובה יותר של המוח, היכולת שלנו לטיפול בדיכאון צריכה גם לקבל וידאו Dhifh.tzfh ללמוד על המעגלים העצביים מושפעים דיכאון, ושינויים המולקולריים ותאיים שעשויים להחזיק את המפתח לטיפול זה. לטבע יש http://www.nature.com/neuro/index.html אחריות מלאה לכל התוכן המערכתי, כולל טבע תוכן וידאו: נוצר על ידי העורכים בNature Neuroscience. תוכן זה הוא עצמאי editorially של נותני חסות.
דירוג וידאו : 4/5

href = "http://liensmedias.com/category/%d7%93%d7%99%d7%9b%d7%90%d7%95%d7%9f/"> <קשורים לטיפול בדיכאון מאמרים

כדאי שתקרא...

טיפול פסיכיאטרי- תרופות

טיפול פסיכיאטרי עם נגן גיטרה? טיפול בדיכאון באמצעות מוסיקה

מוסיקה הייתה כוח מניע בהקלת תנאי אוטיזם המסתורי כזה. זה גם התפתחות מוח העוברי גורמים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים