עמוד הבית / חרדה / גישה רב תחומית לטיפול בחרדה

גישה רב תחומית לטיפול בחרדה

ישנן דרכים רבות ושונות שאדם יכול להתאושש מחרדה, וחלק מאלה מקודמים בכבדות באתר זה: פעילות גופנית, תרופות, ייעוץ, קבוצות תמיכה וטיפול התנהגותי קוגניטיבי, עד כמה שם

אבל, זה הוא יעיל ביותר? פעילות גופנית, תרופות, או שילוב של שניהם? התשובה הסבירה ביותר היא גישה לטיפול רב תחומי. פעילות גופנית, לבד, יכולה לעזור לשפר את מצבו של אחד באופן משמעותי. סמים, לבד, יכולים לעזור בטווח הקצר, אך ההשפעה נוטה לרדת בטווח הארוך, ובמקרים מסוימים, נעלמים לחלוטין לחלוטין. קבוצות ייעוץ או תמיכה יכולות להיות מועילות, אבל לפעמים התקדמות יכולות להיות איטי וקשה להבחין.

מופיע

אם כבר מדברים מניסיון אישי הדרך הטובה ביותר להתקרב חרדה להיות כדי לטפל בו מזוויות מרובות בבת אחת. ביצועי פעילות גופני יכולים להיות מאוד שימושיים, אבל כאשר אדם אינו ללכת כאשר הוא או היא מתחילה להרגיש שרוף? הפעילות הגופנית היא לא-כל תרופת הפתרון. כאשר אדם מתחיל לשרוף ולהרגיש כאילו הוא או היא לא תוכל להמשיך, הדבר הטוב ביותר בסביבה הוא אדם או אנשים אחרים שיכולים לעזור לאדם יקבל בחזרה על מסלול, מבחינה רגשית מדבר.

לעצמי, הדבר הראשון שעלה למקום היה תרגיל. הפעילות הגופנית, כפי שצוינה במאמר אחר, מגבירה את ביטחון עצמי, הערכה עצמית, וזה שורף הרבה חרדה ש. אבל, גם, כאמור לפני, זה עובד רק במידה מסוימת, ולפעמים תמיכה מאדם אחר מספק יתרונות גדולים הרבה יותר יכולים להתאמן בנסיבות. ואז, לפעמים שני אלה אינם מספיקים וצריכים תשומת לב אישית יותר; בפרט, את תשומת לבו של יועץ מקצועי מיומן. לאנשים האלה יש ניסיון ומומחיות בהתמודדות עם מצבים שעשויים לבלבל אחרים. משך זמן אחד מחליט לשבת להיפגש עם יועץ הוא לחלוטין תלוי באדם; ברוב המקרים, הלקוח והיועץ מסכימים שהלקוח צבר מספיק מיומנות בניהול חרדה שהוא או היא יכולה כעת ללכת אליו או שלה.

ואז מגיע לנושא סמים הו כל כך שנויים במחלוקת, נושא המכוסה במאמרים רבים באתר זה. מה שמצאתי כי התרופה עשתה לי היה שזה היה כמו לשים מנוע סילון על מכונית. זה עזר לי להירגע לנקודה שבה החרדה החברתית שלי הייתה ממוזערת מספיק שאני יכול לסבול את החוויות החברתיות החדשות וקשה יותר. אני מרגיש שאני יכול להשיג את אותם כישורים והרפיה עצמי באמצעות פעילות גופנית וחשיפה למצבים מעוררי חרדה עקביות, אבל התרופה ממש עזרה לי להירגע, למצבים חדשים, וכדי לזכות במיומנות בניהול חרדה הרבה יותר מהר מאשר אם לא השתמשת זה. חשוב לציין כי בשום אופן לא היה תרופות תרופה למצב; ולא, זה רק הקטין את הסימפטומים לעשות מצבים מסוימים נסבלים יותר.

גישה רב-פנים לטיפול בחרדה היא בהחלט היעיל ביותר, עם זאת, היא אינה נדרשת. זה נגמר עד הפרט להחליט איך הוא או היא רוצה לטפל בחרדה שלו או שלה. כלל לזכור הוא שתומך יותר נשמרים במקום, התקדמות אנושית יותר תהיה מסוגל לעשות. התקדמות גם להתבצע במהירות רבה יותר, אשר עשוי להיות רצוי משום שאנשים רבים סובלים מחרדה במשך שנים רבות והם געגועים להקלה.

מישהו שרק זיהה אותו או אותה עצמית כסובלים מהפרעת חרדה צריך לעסוק בפעילות גופנית קבועה, ייעוץ, קבוצת תמיכה, וסביר להניח כי מינון קטן של התרופה גם כן. הראשון הוא כאשר אדם הוא פגיע ביותר; לכן זה חכם יש לי ביותר התמיכה במקום בשלב זה. כאחד מהאמון והמומחיות הגובר, תומך ותיק יכול להיות ירד. קבוצות ייעוץ והתמיכה הפכו להיות יותר בעצמי. עם זאת, חלק יכול לבחור להישאר בקבוצות תמיכה במאבק עם הבעיות שעולות כאן, ולעתים קרובות, האנשים האלה יש להם מומחיות שהם רוצים לחלוק עם אחרים. לטווח ארוך, אני מתכנן ללכת לתרופות שלי שאני יכול להניח חוסר אמון חזק של תרופות וחברות תרופות, שהפקיד את כספם, לא אנשים ורווחתם בחלק העליון של הרשימה שלהם. פעילות גופנית היא דבר אחד, זה נראה, שתמיד עוזר, זה נראה לא חכם תחנת אדם בכל עת.

זה חשוב לזכור כי רמת המעורבות של כל אחד מאלה היא תמיכה לאדם; דברים שונים לעבוד עבור אנשים שונים. כל עוד האדם מרגיש שהוא או היא עושה התקדמות יציבה, הוא או היא צריכה להמשיך לעשות את מה שהוא או היא עושה.

בסך הכל, גישה רב תחומית הוא הרבה יותר יעיל מאשר שיטה אחת היא לבד, זה תלוי בכל אדם כדי להבין מה עובד עבורו או שלה. כל מקצועי הטוב יכול לאשר את המידע הזה. מזל טוב שם בחוץ, כי אתה עובד לנהל את החרדה שלך!


אני סטודנט לעבודה סוציאלית בכיר, עובדת סוציאלית בקרוב רמה של תואר ראשון. אני לומד בבית ספר גראד בסתיו, גם עבודה סוציאלית.
יש לי התאושש בהצלחה מהפרעת חרדה עצמי. בואו לבקר את החרדה חרדת תמיכת רשת פורום משאבים והפחד של המאמרים שלך! תראה פורום תמיכת חרדה ורשת לייעוץ והכוונה על מה לעשות גדול במדינה שלך!

מצא את a href = "http://liensmedias.com/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/"> טיפול חרדה מאמרים נוספים

כדאי שתקרא...

טיפול פסיכולוגי יעיל

Neuroplasticity גמישות מחשביתית שמטפלת בהפרעות חרדה

זה כבר אמר כי מה שאנחנו יודעים על המוח כלל רק כ -10% ממה שהמוח ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים