עמוד הבית / דיכאון / טיפול בדיכאון וחרדה עם דיקור

טיפול בדיכאון וחרדה עם דיקור

כל מי שחווה התקפי דיכאון או החרדה יודע איך זה יכול להיות מתיש. פגישת משימות יומיות קלים או קצרות מדי עלול להשפיע לרעה על יחסיו של אדם בבית והעבודה, ועלול להוביל לכאב פיזי, וחוסר יכולת לחשוב בבהירות ומלאה.

תרופות נוגדות דיכאון הם בין התרופות הנפוצות ביותר שנקבעו תרופות בעולם. יש, עם זאת, דרכים טבעיות לטיפול בצורה יעילה ולמנוע דיכאון וחרדה. דיקור סיני ותמיכה תזונתית מספק לגוף את אבני הבניין הדרוש לתפקוד מוח בריא ותמיכה במצב רוח. דיקור עובד על ידי גירוי מסלולי אנרגיה הזעירים בגוף שנקרא "מרידיאנים". שינוי זרימת האנרגיה במרידיאנים, התגובה הכימית מייצרת התפשטות רחבה בכל הגוף. "מרגיש טובים" כימיקלים הנקראים נוירוטרנסמיטורים ואנדורפינים משתחררים, עובד איזון מחדש או לאכלס מחדש את הכימיקלים הספציפיים אופטימלי בריאות נפשית ופיזית דרושות.

המטרה של דיקור ושיטות רפואה מזרחיות היא לזהות את הדפוסים של חוסר הרמוניה שבבסיס הגוף ולאזן מחדש את הגוף כולו. דיקור סיני מטפל בסימפטום והן הסיבה, מה שהופך את זה מאוד יעיל בטיפול במגוון רחב של מחלות. פעמים רבות, דיכאון וחרדה בשל מחסור או חוסר איזון של סרוטונין, מוליך עצבי, במוח. דיקור סיני מעלה את רמות הסרוטונין ויתרות, ומתנתק וסיבובים, גוף לחיצת מסלול ". מתח, רגשי וסביבתי, יכול לרוקן הרמות של הגוף סרוטונין, כמו גם החומרים המזינים הדרושים כדי ליצור סרוטונין. על ידי הפחתת תגובת הלחץ, הגוף מסוגל לשמור על רמות תזונתיות ומוליך עצבי בריא.

בדרך כלל, סדרה של טיפולי דיקור לתקופה של כמה חודשים היא הכרחי לביצועים אופטימליים. משך הטיפול משתנה בהתאם למורכבות של דפוסי יסוד חוסר איזון, כמו גם את משך הזמן שאדם כבר חווה את הסימפטומים. קבלה של חומרים מזינים ועשבי תיבול המזינים ולאזן את המערכת האנדוקרינית יקצר את משך הטיפול, כמו גם. טיפולי תחזוקה אחת לחודש, וטוב תזונתיים ואורח חיים יכולים לחסל דיכאון וחרדה בטווח הארוך. רופא דיקור רישיון יקבע את תכנית הטיפול הטובה ביותר עבור הצרכים האישיים של כל אדם.


קאתי ויאון, AP, DOM הוא רופא של דיקור ורופא רפואה מזרחי. היא מתרגלת מתרגלת דיקור וטיפול רפואי תזונה מונעים מרכז פלורידה באורלנדו, פלורידה.

כדאי שתקרא...

אבחון פסיכיאטרי-דיכאון וגברים

 דיכאון בגברים יש גברים ב" הבחור הקשוח "מורשת תמונת ארצות הברית. נאמר לנו להסתכל על ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים