עמוד הבית / דיכאון / טיפול בדיכאון עם פסיכותרפיה
טיפול פסיכולוגי בדיכאון

טיפול בדיכאון עם פסיכותרפיה

דיכאון הוא מחלה נפשית שהופכת נפוצה בימים אלה. כ -17 מיליון אמריקאים בוגרים סובלים ממחלה זו. זה נורמלי להרגיש עצוב על ניסיון חיים רע, להפחית את עוצמת הרגשות הללו ככל שחולף זמן. עם זאת, אם רגשות השליליים אלה להתמיד גם אם כמות ניכרת של זמן עבר, ואם אלה ישפיעו על הפעילות היומית של אדם, היא נחשבת כבעיה רצינית.

שיטת ריפוי אלטרנטיבי אחד משמשת לטיפול בדיכאון הוא טיפול נפשי. זה היה לשנות היבטים של אדם קוגניטיבי-התנהגותי, בין-אישי, ופסיכו-סוציאלי. מטפלים מיומנים להעריך את הגורמים מצביים וגורמי התנהגות מדוכאים לעזור עסקת חולים עם גורמים אלה, שסופו של דבר מוביל עד להתאוששות מלאה.

פסיכותרפיסטים עובדים על המטופלים שלהם על ידי זיהוי בעיות מאחורי רגשות שליליים הראשון. הם מוצאים שניתן יהיו לפתור בעיות אלה בקלות. הם מלמדים את המטופלים להגדיר מטרות ריאליות ולשפר את הרווחה נפשית והרגשי שלהם. מומחים אלה גם לעזור לזהות הצלחה או שחזור באמצעות רגשות דומים חולים היו בעבר.

דיכאון מלווה לעתים קרובות תחושות של חוסר תקווה וחוסר אונים נגד המדינה. חולים בדיכאון נוטים להכליל מצבים תמיד קורים ולא יקרו קטגוריות. הם נוטים להיות מאוד פסימיים לקראת המטרות והחלומות שלהם, וכתוצאה מכך בחשיבה מעוותת. פסיכותרפיה, כסוג של דיכאון ריפוי אלטרנטיבי, חולים עוזרים לטפח השקפה אופטימית בחיים.

יש גם מקרים שאנשים בקרב חולים בדיכאון לא יכול לזהות באופן מלא את הסיבות לדיכאון שלהם. פסיכותרפיה, כשיטת ריפוי אלטרנטיבית יעילה, בוחנת את המחשבות והתנהגויות שתורמות לחולי דיכאון למדו. פסיכותרפיסטים כדי לעזור להם לשפר את האינטראקציה החברתית שלהם ולהבין את עצמם טובים יותר. מומחי פסיכותרפיה גם לעזור לחולים בדיכאון להיות מעורבים יותר במילוי פעילויות.

הוא האמין כי פסיכותרפיה העקבית יכולה לעזור להפחית את האפשרויות של פרקים חוזרים ונשנים של דיכאון. תמיכה ממשפחה והחברים לשחק תפקיד מכריע בהחלמה של אנשים. לכל אחד יש מערכת התמיכה יכול לעודד את המטופל להמשיך ולקבל טיפול פסיכולוגי ולשכנע אותו או תוצאות המדהימות שיטת ריפוי אלטרנטיבית זה מספקת. מערכת תמיכה זו גם מסייעת לחולים לתרגל טכניקות התמודדות וכישורי פתרון בעיות.

כדאי שתקרא...

טיפול פסיכיאטרי- תרופות

טיפול פסיכיאטרי עם נגן גיטרה? טיפול בדיכאון באמצעות מוסיקה

מוסיקה הייתה כוח מניע בהקלת תנאי אוטיזם המסתורי כזה. זה גם התפתחות מוח העוברי גורמים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים