עמוד הבית / דיכאון / טיפול פסיכיאטרי עם נגן גיטרה? טיפול בדיכאון באמצעות מוסיקה
טיפול פסיכיאטרי- תרופות

טיפול פסיכיאטרי עם נגן גיטרה? טיפול בדיכאון באמצעות מוסיקה

מוסיקה הייתה כוח מניע בהקלת תנאי אוטיזם המסתורי כזה. זה גם התפתחות מוח העוברי גורמים בלתי מוסברים. טיפולו האחרון מוסיקה מחקרים רפואיים לדיכאון. אסתטיקה של אמנות, מוסיקה או ספרות הם מושגים המשפרים את היצירתיות של אנשים ודברים רגשות עמוקים כמו אהבה, כבוד, סיפוק והגשמה. למרות הראיות אינה מספיקות כדי לעצור את היתרונות של טיפול במוסיקה, הוא מספק יתרונות על פני תופעות הלוואי של כדורים מסוכנים יותר.

אוניברסיטת Jyväskylä בפינלנד לומר שטיפול במוסיקה בשילוב עם טיפול סטנדרטי עשויה להיות טיפול יעיל בדיכאון, לפחות בטווח הקצר. ביטוי עצמי הוא מפתח חשוב לריפוי פנימי ותחושת בשלות .BBC תומך גם פריצת דרך רפואית חדשה ואמרה כי טיפול במוסיקה יכול לשמש כדי לשפר את הטיפול בדיכאון. יש לזכור, עם זאת, כי טיפול במוסיקה לבדו אינו מבטיח ריפוי דיכאון.יש לכך השפעה חיובית על דיכאון היא מאוד מבטיחה אם נלקח עם תרופות או טיפול אחר Fsiciatri.mhkrim למרבה האירוניה לתמוך מבט שונה, אומר כי הדיכאון עלול להחמיר עקב מוסיקה.לפי מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת פיטסבורג בית הספר לרפואה, בני נוער שמבלים יותר זמן האזנה למוסיקה יש סיכוי גבוה יותר לסבול מדיכאון בהשוואה לילדים שבוחרים לבלות את זמנם בקריאה. מקורות רפואיים אחרים תומכים בו, ואמר שמוסיקה עצובה, לבטא את הבלדות נוגות, ראפ, מוסיקה רוק כבדה ורוק רועש יכול להשפיע על נטייתם של בני נוער בראש טיפוסי. בני נוער נחשפו לסוגים שונים של מוסיקה אלה הראו שפות אלימות ושימוש שמתאימות לגילם. סימפטומים של דיכאון קליני גם Cn.al על פי המכון הלאומי לבריאות נפש, הפרעת דיכאון היא הסיבה המובילה למוגבלות, והוא חשב להשפיע אחד ב -12 בני נוער. כדי לייצב את הסכסוך בין שתי מחשבות, טיפול במוסיקה צריך להתנהל בזהירות ובהדרכה יחד עם תרופות .דיכאון והסימפטומים שלה משתנים מאדם אחד למשנהו. עם פבוקסיל, לוסטראל, פרוזאק ותרופות אחרות הקשורים למצבים כם תופעות לוואי, טיפול במוסיקה יכול גם להחמיר את המצב או למנוע אי נוחות כגון תביעה.השגחה פקסיל מומלצת ונדרש להורים, בתי ספר ושירותי בריאות נותני שירות.

בתרופות נוגדות דיכאון פקסיל Paroxetine שייך לסוג הידוע לעכב מעכבי ספיגה חוזרת של סרוטונין סלקטיבית (SSRI). זה הוא תרופה פופולרית גורמת מצבים רפואיים כגון הפרעות דיכאון, חרדה והפרעה טורדנית-כפייתית. השפעותיו לשים אותו במרכזה של מחלוקת ועוררו טענות משפטיות שונות.

כדאי שתקרא...

אבחון פסיכיאטרי-דיכאון וגברים

 דיכאון בגברים יש גברים ב" הבחור הקשוח "מורשת תמונת ארצות הברית. נאמר לנו להסתכל על ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים