עמוד הבית / חרדה / טיפול פסיכיאטרי בחרדה ובהתקפי פנאיקה

טיפול פסיכיאטרי בחרדה ובהתקפי פנאיקה

תרופות משמשות לטיפול בהפרעות חרדה ספציפיות (כגון הפרעת חרדה כללית, הפרעת פאניקה, פוביות, הפרעה טורדנית-כפייתית (הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD), וחרדת נטישה OCD)), כמו גם חרדה כללית. זה אומר שאתה יכול לקבל מרשם כדי לעזור להתמודד עם הטראומה של המוות הפתאומי של האדם אהוב או אירוע החיים הנורא האחר. אתה עשוי אפילו לקבל אחד אם אתה מפחד לטוס במטוס ואתה צריך לעשות מצגת בשנחאי. עם זאת, תרופות חרדה משמשות באופן רחב יותר מאשר רק לטיפול בחרדה.
אנשים רבים לקחת בנזודיאזפינים לטיפול בהתקפי פאניקה תרופות חרדה. לאחר הפרעת חרדה, זה הוא השימוש הנפוץ ביותר. תרופות אלה מאוד מתחילות פעמים מהר יותר ויכולות מייד לעזור להתמודד עם לחץ, חרדה, ופאניקה.
דיכאון הוא המצב הנפוץ ביותר שטופל על-ידי ביצוע תרופות אלה. בנזודיאזפינים לעתים קרובות להשפיע על מצב רוח של אדם מתון יותר. בעוד כמה אנשים חווים שינויים במצב רוח ונמוך עייפות, רב הסובלים מדיכאון מצאו להם להיות מועילים בטיפול בדיכאון. חלק מזה יכול להיות חרדה ודיכאון לעתים קרובות הולכים יד ביד. כצפוי, מחקרים הראו כי הם יעילים ביותר כאשר הוא סובל מחרדה כתוצאה מדיכאון קל שטופל. באופן פרדוקסלי, אנשים רבים חווים דיכאון רפואה, במיוחד כאשר הם לא היו מדוכאים לפני תחילת טיפול.
בגלל בנזודיאזפינים ייכנס לתוקף בתוך כשבוע של שימוש, בעוד שרוב תרופות נוגדות דיכאון מופיעות רק אחרי שבועיים, הם עשויים להיות מועדפים במקרים בהם הקלה מהירה היא הכרחית, אם כי הם אינם משמשים לטיפול בדיכאון קיצוני.
אחד חייב להיות הזהיר כי שימוש ארוך טווח של בנזודיאזפינים אינו מומלץ על ידי אנשי מקצוע רפואיים. דבר אחד בטוח, הם יוצרים הרגל ויש לי תסמיני גמילה רציניים.
נוסף נפוץ שימוש מחוץ להתוויות של תרופות אלו הוא בכושר טיפול. יש לי את המאפיינים של תרופות נגד אפילפסיה נזודיאזפינים (נוגדי פרכוסים), ולכן יכול להיות שימושי לטיפול בהתקפים אפילפטיים.
נפוץ יותר, עם זאת, הוא השימוש שלהם לטיפול בנדודי השינה. בנזודיאזפינים רבים להפוך את המשתמשים שלהם מנומנמים, כמו גם כדי להרפות את הגוף ולהקל על כל חרדה שעשויה לתרום לנדודי שינה. האפשרות להרחיב את התפקיד של בנזודיאזפינים בטיפול בנדודי שינה בימים אלה נחקרו על ידי חוקרים.
בנזודיאזפינים מסוים, כגון קסנקס, הפך הפרעת שיטת טיפול המועדפת Premenstual Dyphoric (PMDD). יש סימפטומים דומים לPMDD PMS, אבל בדרך כלל יותר קיצונית. בעיות לעתים קרובות מתישות

כדאי שתקרא...

טיפול פסיכולוגי יעיל

Neuroplasticity גמישות מחשביתית שמטפלת בהפרעות חרדה

זה כבר אמר כי מה שאנחנו יודעים על המוח כלל רק כ -10% ממה שהמוח ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים