עמוד הבית / אבחון פסיכיאטרי / טיפול פסיכיאטרי- הנחישות לצאת מהדיכאון
דיכאון-הנחישות לצאת

טיפול פסיכיאטרי- הנחישות לצאת מהדיכאון


דיכאון הוא מצב של מצב רוח ירוד וסלידה שחש פעילות אנושית בשל כמה כוחות שהפכו אותו כל כך מודאג, עצוב, מתוסכל, החרדה, ריק, חסר תקווה, חסרות ערך, אשם , עצבני, או חסר מנוחה. אנשים מדוכאים בדרך כלל לאבד עניין בהצטרפות לפעילויות הכיף שהם משמשים ל, קושי בריכוז ולזכור מידע חוויה, קבלת החלטות, ולשקול חושבים על התאבדות.

למרות שהדיכאון יכול להיות נורמלי לתקופה של זמן, זה יכול להיות דאגה פסיכולוגית רצינית כאשר יותר מכמה שבועות או יותר גרועים, לפני כמה חודשים. זה יכול להפריע לך מביצוע הפעילות היומית שלך.

אחד הסימנים של דיכאון הוא כאשר אתה חסר הערכה עצמית. כאשר אחד חסר אמון בעצמיותו של אדם, זה יהיה קשה לו לפעול על מה שאתה מרגיש. אנשים לעתים קרובות לגרום לדיכאון כאשר הם כל כך חוששים לבצע טעות במיוחד כאשר הוא מצפה יותר מדי על יכולותיו וכשרונותיו.

מחפש תמיד בצד השלילי של דברים ומצבים הוא סימן וסימפטום של דיכאון אחר. אתה תמיד רואה את התוצאות הרעות של המצב לגרום לך פחות יעילות בשליטה הבעיות שלך ונושאים אישיים.

אם להתעניין בפעילויות הרגילות אתה נהנה מהסימנים ותסמינים של הדיכאון גורם לך להיראות. לפני, הוא משמש המעוניינים במבלים את רוב הזמן הפנוי שלך לצאת עם החברים שלך, להסתובב בברים ובמסיבות, אבל עכשיו, אתה מרגיש כמו בידוד עצמך מהם ופשוט עושה את השעמום של הרגיל שלך, כמו בית ספר, ולאחר מכן בבית הספר ומאוחר יותר בבית, הכל בעצמך. הדיכאון מפריע לך ליהנות מהחיים שלך. זה לוקח ממני את הפוקוס על הדברים שהם מהנים בחיים האלה וגורם לך להתרכז רגעים עצובים שקורים בדרך כלל בחייו של אחד. כשאתה בדיכאון, אתה תהיה תקוע בתקופה זו ולאבד כמה חודשים כדי לחקור הזדמנויות וסיכויים לבעלי חיים גדולים שאתה יכול.

עוד סימפטום וסימן נפוץ של דיכאון הוא אובדן התיאבון ולילות ללא שינה עברו. זה, כהופך גרוע יותר, יכול לגרום לבעיות בריאות חמורות יותר כגון כיבים, נדודי שינה, והתמוטטות עצבים. ישנן דרכים רבות להתמודד עם דיכאון, אבל זה הכל מסתכם בדבר אחד: לא לאבד תקווה. שואף להיות אופטימיים יותר. זה עובד פלאות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים