עמוד הבית / דיכאון / טיפול פסיכיאטרי חדשני-גרייה מגנטית עמוקה לדיכאון
DBS

טיפול פסיכיאטרי חדשני-גרייה מגנטית עמוקה לדיכאון

גרייה מגנטית עמוקה- DBS, נמצאה בעלת  תוצאות מוצלחות ברוב החולים עם שלבים מתקדמים של מחלת פרקינסון, ועכשיו טיפול מקובל גם. בעוד ניתוח זה הראה שיפורים משמעותיים בחולי פרקינסון לשלוט בתנועות מוטוריות וכן הלאה, עד לאחרונה לא היו ראיות משמעותיות שהניתוח יכול לשמש לחולים הסובלים מדיכאון. עם זאת, הודות למחקר רפואי בעניין, זה כבר הראה כי די בי יכול להיות אפשרות מעשית לטיפול בדיכאון עמיד לטיפול בחולים, במיוחד לטיפול בהפרעה חד קוטבית דיכאון (MDD) או דו קוטבי הפרעה השנייה (BP). DBS לדיכאון עכשיו דיבר על הארכה.

דיכאון הוא מחלה רפואית חמורה וincapacitating. בעוד MDD נוטה להיות עמיד לתרופות וחיסונים טיפול allopathic לאט, חולים עם הפרעה דו קוטבית השנייה הפרעה ידועים להיכנס לארץ בהיפו-מאניה או מאניה כאשר ניתנים תרופות נוגדות דיכאון. היבטים אלה הופכים DBS הפתרון האידיאלי לחולים אלה. גירוי מוחי עמוק משתמש בגירוי חשמלי בתדירות גבוהה כדי למקד אזור מסוים של הפרעת נוירו-הפסיכיאטרית המוח בפרט. בעוד DBS הראה שיפור משמעותי במטופלים רבים שעברו ניתוח לטיפול בדיכאון באופן כללי, רוב המחקרים בעניין הראו תוצאות מעורבות.

בחירת המטופל הוא קריטי להצלחה של טיפול DBS לדיכאון. חשוב שהמטופל יוצע הערכה מתאימה שבו מרכז כירורגים יש את המומחיות של ההערכה של חולים כאלה. בית החולים Jaslok, חולים אלה הוערכו על ידי שני פסיכיאטרים ונוירוכירורג. הם קובעים אם מחלה אכן חשוך מרפא עם טיפול רפואי והמטופל כבר הציעה הצהרה נאותה של הטיפולים רפואיים הטובים ביותר. אם הם מוצאים אותו מתאימים, הוא התייחס הוועדה כדי לאשר את הממצאים רק לאחר ניתוח הערכה קפדני כגון מוצעת. זכור כי למרות שניתוח זה עשוי לעזור כדי להראות שיפור ניכר במטופל, יכול להיות מומלץ זה תרופות וטיפולים אחרים כגון ייעוץ, טיפול נפשי, שיקום, וכו ', להמשיך לאחר ניתוח. לא יכול להיות מקרי אנשים בין אי די בי לא יכולים להיות האפשרות הטובה ביותר ביד, עם מטופלים כאלה עזרה פסיכיאטרית או פסיכולוגית עם תרופות קונבנציונליות allopathic עשוי להיות הדרך היחידה לעת עתה, עד שלא יהיה פריצת דרך מדעית אחרת שיכול להועיל להם.

לאור העובדה שDBS לדיכאון הוא קרן של תקווה עבור רבים, אבל עדיין לא את הטיפול הנכון עבור כל אדם שנתפס צער של הפרעה זו, חשוב להמשיך את הניסויים קליניים והמחקר בנושא. רבים מקווים הבנה קרובה של DBS ואיך זה עובד על המו

כדאי שתקרא...

איך אני יכול לטפל בדיכאון

נמצא כי 80% מאנשים שנפגעו דיכאון יכולים להתאושש באופן מלא אם הם בצעו טיפול נכון ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים