מתח ודיכאון

עם יותר נשים בגיל המעבר מחפשות טיפולים טבעיים כדי להקל על סימפטומים, מחקר חדש מצא כי פשוט מוסיף שגרת הליכה מהירה יכול להפחית מגוון רחב של תסמינים פסיכולוגיים כמו חרדה, מתח ודיכאון. המחקר פורסם בגיליון ינואר של Cancer Epidemiology, Biomarkers & amp; amp; amp; מניעה.

"עם הזדקנות האוכלוסייה, פעילות גופנית מייצגת דרך אחת לנשים להישאר בריאים בנפשם. פעילות גופנית יכולה לעזור בכל מעבר לגיל מעבר ולאחר מכן," אמרה האוניברסיטה טמפל בריאות ציבור החוקר דבורה נלסון, Ph.D, מחבר ראשי של המחקר.

השנה 1996-1997, 380 נשים המתגוררות בפילדלפיה גויסו והם היו אחרי יותר משמונה שנים. הנשים דיווחו על הרמה שלהם פעילות הגופנית ותסמיני גיל המעבר כוללים לחץ, חרדה, דיכאון וגלי חום.

הגיל הממוצע במחקר היה בת 42 -years אחד; 49 אחוזים היו אפרו-האמריקאי, 58 אחוזים דיווחו על יותר מ השכלה תיכונית, ו- 38 אחוזים עישנו סיגריות.

טיפים להסרת שיער לנערות יופי טיפים באורדו "נשים

עשר מכוניות עד

אנו העלינו אפריל אמריקאים וקווקזי חיים בפילדלפיה למחקר זה טוב יותר מייצג את האוכלוסייה הגדולה של נשים עירוניות. ניתן להכליל תוצאות אלו לשני קווקזי העירוני ונשים אפרו-אמריקאיות, קבוצות של נשים היו תחת -represented במחקרים קודמים, "אמר נלסון.

בקטגוריה של מתח, חוקרים מצאו כי רמות גבוהות של פעילות הגופנית היו מועילות ביותר לנשים לאחר גיל המעבר ונשים אפרו-אמריקניות. הם דיווחו על רמות נמוכות יותר של לחץ מאשר אלו שלא התעמלו. קבוצה מהשורה הראשונה זה הלכה בקצב מתון (4 קילומטר) שעה וחצי לפחות חמש פעמים בשבוע.

למרות שהמחקר מצא יתרונות נפשיים של פעילות גופנית, זה לא הראה כי פעילות גופנית מופחתת סימפטומים פיזיים כגון גלי חום.

"תסמינים גופניים כמו גלי חום ייעלמו כשאתה מגיע לגיל מעבר, אבל בריאות נפש היא נשים משהו עדיין צריך לחשוב על פוסט-גיל המעבר," אמר נלסון.

שכבת אמצע הלכה חמש פעמים בשבוע במשך 40 דקות. קבוצת תחתית – נחשבת מאומן – הלכה במשך 15 דקות חמש פעמים בשבוע

.

לפי עיצוב, כל הנשים היו לפני גיל המעבר בתחילת המחקר. שמונה שנים לאחר ההרשמה, 20 אחוזים מהנשים בגיל המעבר היו עם 18 אחוזים מסווגים כשלב מעבר מאוחר.

"בסביבה העירונית, הנשים הללו יצאו בלוקים עיר או במרכזי קניות. קבוצות יכולות לארגן טיול אחרי ארוחת ערב. היא לא דורשת ללכת לחדר הכושר," אמר נלסון. "אין לך לרוץ 20 קילומטרים בשבוע, כדי לקצור את היתרונות של פעילות גופנית. אם אתה מקל על הליכה לוח זמנים בקצב מתון, הוא יכול לשמור על מדד מסת גוף שלך למטה ולהוריד את סיכון ללחץ, חרדה ודיכאון ", היא הוסיפה.


טיפים להסרת שיער עבור בנות

טיפים יופי

אורדו

עשר מכוניות העליונה

מצא עוד
Diagmosing המאמרים הדיכאון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים