עמוד הבית / פסיכיאטר מומחה / פסיכיאטר דנטון טקסס

פסיכיאטר דנטון טקסס

פסיכיאטרים מתמחים בטיפול, מניעה ואבחון של הפרעות נפשיות. הם עובדים עם מטופלים באמצעות ראיונות, בדיקות ותצפיות, מתן תרופות אבחון ומרשם לטיפול במחלה. תנאים לבריאות נפש שעשויה להיות מטופלים על ידי פסיכיאטר כוללים דיכאון, חרדה, אישיות, שינה והפרעות אכילה, כמו גם סכיזופרניה. הפסיכיאטרים דנטון טקסס עבודה בבתי חולים ובמרפאות פרטיות או שיטות לרוץ. בדיוק כמו עם רופאים, פסיכיאטר יכול לבחור להתמחות. תת-התמחויות כוללות פסיכיאטרים פסיכיאטריה משפטיים, פסיכיאטריה התמכרות ורפואת פסיכוסומטית.

בגלל הדמיון שלהם, פסיכיאטרים מבולבלים לעתים קרובות עם פסיכולוגים. למרות ששני פסיכותרפיה ובעצם לעשות את המחקר, עדיין יש כמה הבדלים עיקריים בין שני נושאים אלה. יש פסיכיאטר תואר ברפואה ונדרש להשלים תוכניות התמחות; הנה הוא רופא. יש פסיכולוג דוקטורט בפסיכולוגיה. בעוד פסיכולוג יכול להיקרא "דוקטור", אינו רופא. זו הסיבה שהפסיכיאטר יכול לרשום תרופות לחולים עם פסיכולוג לא יכול.

המטרה של המטפל הוא לעזור לחולים לנהל את מחלתם, כך שהם יכולים לחיות חיים נורמלים. תכונות שאינן מעוניינים להיות פסיכיאטרים צריכים לשמור כוללות סבלנות ומסירות, פסיכיאטר אחראי לנמען לשורש הבעיה שמונעת את המטופל חי במלואם. אז כישורי אנשים טובים גם פסיכיאטרים דנטון טקסס חייבת להשקיע הרבה זמן בתקשורת עם מטופלים בעייתיים וחסרת אונים שתלויים בפתרוניהם,.

אמפתיה כבר אמרה להיות מגדלור של פסיכיאטריה, משום שהיא מאפשרת פסיכיאטרים להבין את המטופלים שלהם. במקביל, אמפתיה חייבת להיות מאוזנת עם הניתוק כך שרגשות לא להעיב על פסק דינו של הפסיכיאטר. חוץ מזה, הם צריכים גם להיות בעל ידע על הפסיכולוגיה וסוציולוגיה שיעזרו להם לזהות דפוסי התנהגות. למרות שהוא אינו נחשב עבודה מסוכנת, פסיכיאטרים עלולים לבוא מדי פעם במגע עם חולים אגרסיביים ואלימים.

עם חיים כפי שהם מקבלים יותר ומלחיצים יותר, אין זה פלא שמחלת נפש היא מאוד נפוצה בימים אלה. נכון לעכשיו, מחלת נפש כבר מושפעת יותר מ -400 מיליון אנשים ברחבי העולם. על פי ארגון הבריאות העולמי, מחלת נפש תהיה הגורם השני בגודלו של מוות ונכות שירותי טיפול />


מצא עוד
Psychiatrist מאמרים

כדאי שתקרא...

אבחון וטיפול פסיכיאטרי

עבודתו של פסיכיאטר מומחה

שלום נפשי הוא מאוד חשוב להיות בריאות טובה. אנשים רבים צורכים דיאטה, פעילות גופנית באופן ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים