עמוד הבית / חרדה / שיטות לחרדה

שיטות לחרדה

מיליוני אנשים מושפעים הפרעות חרדה. הפרעת חרדה כללית, הפרעת אובססיבית כפייתית, פוביות ספציפיות ופוביות חברתיות כמה דוגמאות של הפרעות חרדה אלה. אם אינה מטופלת כראוי, הפרעות אלו יכולות להתפתח לחיים ארוכים וברזל. יש להם את הפוטנציאל של הורס את החיים שלך. אם אתה מרגיש הפרעת חרדה מתחילה להשתלט על איכות החיים שלך, זה חיוני כי לך לבקש סיוע רפואי עכשיו. דרך טיפול, אתה באמת יכול להחזיר את השליטה על החיים שלך.

אבחון הוא החלק הראשון של הטיפול שלך. יכולים להיגרם סימפטומים רבים על ידי מצבים רפואיים אחרים, ולכן זה הכרחי יש למצב הספציפי שלך אובחן בצורה מדויקת. הרופא שלך לא רק להיות מסוגל לקבוע אם יש לך הפרעת חרדה, אבל בעיקר איזה סוג של הפרעת חרדה קיים. בדיקה גופנית ובדיקות שלמות שתקבע אם יש מצבים רפואיים אחרים שקיימים. עליך להיות די קרוב הסימפטומים שלך לרופא על מנת להבטיח אבחון אמין שיאפשר לך לקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

הפרעות חרדה יכולות להיות מושפעות במידה רבה על ידי מספר אפשרויות טיפול. לדוגמא, טיפול בדיבור, ידוע יותר בשם פסיכותרפיה. פסיכיאטר מתייחס אליך כך שהוא מאפשר לך לדבר על הבעיות שלך. ישנם מספר טיפולי שיחה זמינה.

לדוגמא, טיפול התנהגותי קוגניטיבי, החלפת התנהגויות ישנות עם התנהגויות חדשות בהדרגה, יש

תוצאות מעודדות עם פוביות. בנוסף, טיפול פסיכו-סוציאלי הוא תהליך שמעודד אותך להסתכל על הנסיבות שלך סיבות עיקריות שתעזרו לך לשלוט בחיים שלך בצורה יעילה יותר. אלה הם לא רק טיפול טיפולי דיבור זמינים. זכור, מה שעוזר לך ביותר היא לא בהכרח השיטה שעובדת הכי טובים לאחרים. אנחנו אנשים ייחודיים ויכולים לקבוע איזה טיפול יתאימו לך הכי טוב.

גם ניתן לטפל בהפרעות חרדה עם תרופות. מעכבים ספציפיים פעילים יתר על המידה, שבו ניתן הקשו על ידי תרופות, עשויים להיות הגורם להפרעת החרדה שלך. תרופה גם הוכיחה יעילה מאוד בטיפול בסימפטומים הם בלתי נסבלים. בסך הכל, לפני שאתה לקח אותו על בסיס קבוע, אתה צריך לוודא שהתרופות מבצעת כראוי. יש כמה תופעות לוואי אפשרי תרופות יכולות לפגוע בך יותר מאשר התרופה באמת עוזרת.

שיטות מסורתיות

הטיפול יכול להיות גם ניסו הפרעת החרדה שלך. במקרים מסוימים לימד ביצועי מדיטציה ויוגה, למשל, יכול לעזור אם אתה מקבל להתקפי פאניקה. אקופרסורה ודיקור יכולים לשמש לטיפול במחלה הגופנית שלך. משמש בעיקר פוביות, היפנוזה היא עוד צורה נהדרת של טיפול. רופאו האישי שלך יכול לייעץ לך על טיפולים אלה ולספק לך יותר מידע על שיטה שבה יצליח לך.


מייקל האנטר
http://AnxietyInfo.info

כדאי שתקרא...

גישה רב תחומית לטיפול בחרדה

ישנן דרכים רבות ושונות שאדם יכול להתאושש מחרדה, וחלק מאלה מקודמים בכבדות באתר זה: פעילות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים